JETBRAINS nasz Partner w projektach informatycznych on-line

Partnerem naszych projektów informatycznych ON-LINE jest firma JETBRAINS. JETBRAINS od samego początku utworzenia, czyli od 2000 roku, tworzy najsilniejsze i najskuteczniejsze narzędzia programistyczne na świecie. Automatyzuje rutynowe kontrole i poprawki. Narzędzia JETBRAINS przyspieszają produkcję umożliwiając programistom rozwój, odkrywanie i tworzenie nowych programów.

 

Fundacja otrzymała 100 bezpłatnych licencji JetBrains Classroom do zbiorowego nauczania programowania: C++, JAVA, KOTLIN. Narzędzie JetBrains Classroom wykorzystujemy w następujących zajęciach:

  • C++, algorytmika – poziom średniozaawansowany
  • C++, algorytmika – poziom podstawowy
  • C++, programowanie - zajęcia z tworzenia aplikacji użytkowych i gier

 

Pragniemy podziękować Firmie JETBRAINS za udzielone bezpłatnie licencje do JetBrains Classroom - narzędzia do szybszego eksplorowania i zapoznawania się z bazami kodu.

Dzięki JetBrains Classroom możemy razem z uczestnikami naszych zajęć pracować na jednej platformie jednocześnie. Możemy utworzyć jednorodne środowisko do pracy, w którym w prosty sposób uczestnicy wykorzystują bazy kodów, uczą się i testują swoje pomysły. Mogą również dzielić się wiedzą z innymi uczestnikami.

Jesteśmy organizacją NON-PROFIT, dlatego wsparcie Firmy JETBRAINS ma dla nas bardzo duże znaczenie.

 

Jeszcze raz dziękujemy, ponieważ ....

RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!

Powrót
© Fundacja "Spełnienie Dziecięcych Marzeń"