Opinie

W wolnej chwili podziel się z nami swoją opinią, tym samym pomożesz nam usprawnić funkcjonowanie Fundacji i inspirować nas na przyszłość.

Dziękujemy

Monika
Warszawa
Fundacja była ogromnym wsparciem dla tegorocznych maturzystów. Dzięki pomocy fundacji liceum mogło zorganizować dodatkowe zajęcia dla uczniów, by mogli naprawdę dobrze przygotować się do matury. Udało się sprawnie i bezproblemowo, a przede wszystkim profesjonalnie i przejrzyście dla wszystkich uczestników pozyskać środki i zrealizować zaplanowane cele.
Edyta
Warszawa
Mój syn chodził na zajęcia przygotowujące do matury zorganizowane przez fundację w szkole. Były bardzo przydatne. Zajęcia odbywały się regularnie przez cały rok i dały możliwość nauczycielom i uczniom zainteresowanym danym przedmiotem lepszego powtórzenia materiału. Dzięki temu, że odbywały się w szkole bezpośrednio po lekcjach uczniowie nie tracili czasu na dojazdy. Cieszyły się dużym zainteresowaniem. Bardzo dobre i niedrogie rozwiązanie na regularne przygotowanie do matury.
Maja
Warszawa
Cieszę się, że z nauczycielką matematyki udało się zrobić więcej zadań na zajęciach dodatkowych. Dzięki temu czuję się pewniej przed maturą.
© Fundacja "Spełnienie Dziecięcych Marzeń"