Opinie

W wolnej chwili podziel się z nami swoją opinią, tym samym pomożesz nam usprawnić funkcjonowanie Fundacji i inspirować nas na przyszłość.

Dziękujemy

Michał
Włoszczowa
Przez 2 lata uczestniczyłem w zajęciach organizowanych przez Fundację mających na celu przygotowanie do olimpiad ekonomicznych. Umożliwiły mi one znaczne poszerzenie mojej wiedzy z ekonomii. Chciałbym podziękować Fundacji za sfinansowanie tych zajęć (szczególnie z Panem Mateuszem Drostem), bo dzięki nim zdobyłem tytuł finalisty Olimpiady Przedsiębiorczości.
Kamil
Lipno
Mateusz jest wspaniałym nauczycielem. Jestem przekonany, że to najlepsza osoba, jaką można wybrać do nauki ekonomii. Wyraźnie przekłada się to również w wynikach, gdyż praktycznie wszyscy jego podopieczni zostają finalistami lub laureatami olimpiad.
Monika
Warszawa
Fundacja była ogromnym wsparciem dla tegorocznych maturzystów. Dzięki pomocy fundacji liceum mogło zorganizować dodatkowe zajęcia dla uczniów, by mogli naprawdę dobrze przygotować się do matury. Udało się sprawnie i bezproblemowo, a przede wszystkim profesjonalnie i przejrzyście dla wszystkich uczestników pozyskać środki i zrealizować zaplanowane cele.
© Fundacja "Spełnienie Dziecięcych Marzeń"