Opinie

W wolnej chwili podziel się z nami swoją opinią, tym samym pomożesz nam usprawnić funkcjonowanie Fundacji i inspirować nas na przyszłość.

Dziękujemy

Jolanta Krupa
Szczekociny
Jestem mamą Kacpra zawodnika Klubu Olimpijczyk, któremu bardzo pomogliście i pomagacie. Dziękujemy za okazane serce i spełnienie marzenia jakim było jeździć na rowerze i szkolić swoje umiejętności. Mieszkamy w bardzo małej miejscowości klub Olimpijczyk jest mały należy do niego kilku kolarzy. Kacper jest bardzo zaangażowany i coraz bardziej jesteśmy przekonani, że jego pasja jest czymś więcej. W tym roku jest duża szansa, żeby dostał się do kadry Polski, ale wiąże się to oczywiście z nakładem finansowym i ciężką praca. Klub jest mały, a środki skromne. Mamy nadzieję, że może w krótce zainteresuje się Kacprem jakiś większy klub, żeby pomóc. Dziękujemy za okazaną pomoc rowery i części kosztują, a nie wspomnę o innych rzeczach. My jako rodzice jesteśmy z syna bardzo dumni i każdymi wolnymi środkami wspomagamy syna, ale to i tak kropla w morzu potrzeb. Ze środków 1% klub pomoże kupić nowy rower, ale jeszcze trochę braknie może uda nam się dołożyć. Dziękujemy jeszcze raz i pozdrawiamy Kacper i rodzice oraz klub Olimpijczyk
Magdalena
Warszawa

Warsztaty były prowadzone profesjonalnie. Dzięki nim poznałam techniki szybkiego uczenia, zarządzania czasem. Mogłam wdrożyć nowe metody uczenia się, które znałam, ale których nie potrafiłam wcześniej wykorzystać.

© Fundacja "Spełnienie Dziecięcych Marzeń"