Opinie

W wolnej chwili podziel się z nami swoją opinią, tym samym pomożesz nam usprawnić funkcjonowanie Fundacji i inspirować nas na przyszłość.

Dziękujemy

Mikołaj
Warszawa Ursynów

Zajęcia z informatyki (z Kacprem Chętkowskim) Zajęcia zdecydowanie warte polecenia, prowadzący wszystko tłumaczy w bardzo przystępny sposób, wszystkie wątpliwości są wyjaśniane albo od razu, albo gdy się pojawią po przemyśleniu kilku kwestii.

Agnieszka
Warszawa

Bardzo przydatne warsztaty przygotowujące do matury!

GB
Warszawa

Nigdy nie byłam dobra z polskiego, bardzo się obawiałam matury podstawowej z tego przedmiotu, ale dzięki dodatkowym lekcjom z języka polskiego w ramach projektu Fundacji SDM, prowadzonych przez Panią Katarzynę Sikorę, poznałam wiele pomocnych wskazówek, które na pewno wykorzystam na maturze! Pani Kasia prowadzi z nami lekcje w bardzo ciekawy sposób, robimy łatwe do przyswojenia dla nas mapy myśli dotyczące konkretnych epok, wypisujemy lektury i motywy, które przydadzą się nam do rozprawki maturalnej, piszemy wypracowania i robimy arkusze, które na bieżąco są sprawdzane i indywidualnie omawiane. Na prawdę nie wiem co bym zrobiła bez tych zajęć, bardzo dziękuje za taką możliwość i pomoc w nauce! Z całego serca polecam te zajęcia każdemu, kto chciałby powiększyć swoją wiedzę z polskiego do matury podstawowej jak i tym, którzy chcą ją podszlifować pod rozszerzenie;)

© Fundacja "Spełnienie Dziecięcych Marzeń"