Opinie

W wolnej chwili podziel się z nami swoją opinią, tym samym pomożesz nam usprawnić funkcjonowanie Fundacji i inspirować nas na przyszłość.

Dziękujemy

Zuzia
Piaseczno

Chodzę na zajęcia Algorytmika Trudniejsza, które prowadzi Kacper Chętkowski i dzięki nim mogę rozwijać swoje zainteresowania i nauczyć się dużo przydatnych rzeczy. Bardzo cenię te zajęcia ze względu na dobre uzupełnienie nauki programowania w szkole i możliwość nauczenia się wielu skomplikowanych rzeczy w prosty sposób, które mogą się przydać i na maturze i na olimpiadach.

Michał
Warszawa Wawer

Zaczynając, chodzę na zajęcia prowadzone przez Kacpra Chętkowskiego, konkretnie uczymy się programowania gier w cpp. Myślę, że Kacper bardzo dobrze je prowadzi a najcenniejszą rzeczą wbrew pozorom nie jest nauka języka a, według mnie, nauka myślenia i rozwiązywania problemów w konkretny sposób. Wszystko to oczywiście robimy online z powodu pandemii. Jeśli czytasz to Kacper to pozdrawiam :))

Jolanta Krupa
Szczekociny

Jestem mamą Kacpra zawodnika Klubu Olimpijczyk, któremu bardzo pomogliście i pomagacie. Dziękujemy za okazane serce i spełnienie marzenia jakim było jeździć na rowerze i szkolić swoje umiejętności. Mieszkamy w bardzo małej miejscowości klub Olimpijczyk jest mały należy do niego kilku kolarzy. Kacper jest bardzo zaangażowany i coraz bardziej jesteśmy przekonani, że jego pasja jest czymś więcej. W tym roku jest duża szansa, żeby dostał się do kadry Polski, ale wiąże się to oczywiście z nakładem finansowym i ciężką praca. Klub jest mały, a środki skromne. Mamy nadzieję, że może w krótce zainteresuje się Kacprem jakiś większy klub, żeby pomóc. Dziękujemy za okazaną pomoc rowery i części kosztują, a nie wspomnę o innych rzeczach. My jako rodzice jesteśmy z syna bardzo dumni i każdymi wolnymi środkami wspomagamy syna, ale to i tak kropla w morzu potrzeb. Ze środków 1% klub pomoże kupić nowy rower, ale jeszcze trochę braknie może uda nam się dołożyć. Dziękujemy jeszcze raz i pozdrawiamy Kacper i rodzice oraz klub Olimpijczyk

© Fundacja "Spełnienie Dziecięcych Marzeń"