Skarbnica sukcesu

Tego, że edukacja ekonomiczna jest bardzo ważna nie trzeba nikomu tłumaczyć. Jednak badanie dotyczące świadomości i wiedzy ekonomicznej Polaków z 2020 r. pokazuje, że jest jeszcze wiele do zrobienia w tym zakresie.
Oceniono w nim stan wiedzy społeczeństwa polskiego na temat ekonomii i gospodarki oraz zidentyfikowano obszary realnych potrzeb edukacyjnych w tym zakresie. Więcej informacji odnośnie badania można znaleźć tutaj.


Nasza Fundacja z przyjemnością wsparła projekt młodzieżowy "Skarbnica Sukcesu", którego celem było rozpowszechnianie wiedzy ekonomicznej wśród uczniów szkół podstawowych. Sfinansowaliśmy plakaty, które zawisły w placówkach edukacyjnych.


Zachęcamy do odwiedzenia strony Projektu i zapoznania się z przygotowanym materiałem. Znajdziecie tam wyjaśnienie wielu pojęć ekonomicznych.  https://m.facebook.com/SkarbnicaSukcesu

Ten Projekt jest doskonałym przykładem pracy zespołowej realizowanej online. Członkowie zespołu projektowego nie znali się wcześniej. Spotkali się dzięki inicjatywie "Zwolnieni z teorii".

 


ZESPÓŁ PROJEKTOWY

 

 

 

 

 

 

 

Powrót
© Fundacja "Spełnienie Dziecięcych Marzeń"